Labo garšu namiņš
Muciņas, Līvi - pie Cēsīm

Brauc ciemos pie mums - tematiskā, gardā pieredzē!

        Latvijas Ķiploks jaunajās mājās Līvu ciemata Muciņās, kas atrodas vien dažus kilometrus no Cēsīm. Pie mums ik dienu gaisā virmo patīkamas smaržas, kas vedina palutināt sevi ar kaut ko gardu un veselīgu.

Dodies garšu un pārsteigumu ceļojumā, lai saņemtu atbildi “Kā garšo ķiploks?”! Vai precīzāk – kā garšo ķiploks visdažādākajās tā izpausmēs – marinēts, kaltēts, tējā, brandavīnā, alū, medū, kompetē vai šokolādē.

 Saimnieku pavadībā viesi varēs paplašināt savas zināšanas par veselīgo ķiploku, izgaršot to visdažādākajās garšu variācijās un iegādāties mūsu produktus, kuru sortiments nu jau tuvojas turpat 30 dažādu produktu izpildījumam, kuru sastāvā ir varenais garšu karalis ķiploks.

 Mūsu ciemiņi tiek laipni gaidīti lai iepazītu mūsu stāstu, izgaršotu īstu Latvijā augušu ķiploku garšu buķeti, kā arī lai izzinātu ķiploku audzēšanas smalkumus. Pie mums ķiploks ir svaigs, kaltēts, marinēts, fermentēts, baudāms ar savu aso, saldo, veselīgo garšu. Viesojies pie mums un baudi to ēdienos un dzērienos, baudot ‘’Ķiploka’’ garšu daudzveidību!

 Ekskursijas ilgums -1,5 stunda, kuras laikā izzināsi tā audzēšanas smalkumus, varēsi iepazīt, noskaidrot kā top mūsu produkti, būs iespēja degustēt un baudīt “Ķiploka” garšu daudzveidību!

 Brauc ar ģimeni, draugiem vai kolektīvu foršā kompānijā un baudi, atpūties vai vienkārši ļaujies mirklim.

 Lielisks veids, kā labi pavadīt laiku, iepazīstot ģimenes uzņēmumu, paplašināt zināšanas par veselīgo “ķiploku” un iepazīstot Latvijas garšas!

 Lai gan ražošanā ieviestas modernās tehnoloģijas, tomēr roku darbs vēl jo projām ir un būs pamatu pamatā. Tas rada produkcijas nemainīgu vērtību - kvalitāti!

 Līvu ciemata Muciņas ir īstā vieta, kur nodoties izzinošiem un iedvesmojošiem mirkļiem.

 

Gardās pieredzes izmaksas

                  

Cenas P.,0.,T.,C.,P.,S.,SV

Iepazīšanās baudījums  - Esmu “Ķiploks”

līdz 1,5h

5,50 eur/personai

Saldais baudījums  - Esmu “Ķiploks”

līdz 1,5h

7,50 eur/personai

Sātīgais baudījums  - Esmu “ Ķiploks”

līdz 1,5h

15,50 eru/personai

Semināra vai pasākuma norise "Labo garšu namiņā"

1h

30eur/h

Ar prieku uzņemam viesus līdz 50 personām

Viesus varam uzņemt un sarunāties trīs valodās: latviešu, krievu un angļu.

Pie mums vari organizēt lekcijas, seminārus, pop-up pasākumu, izstādes, meistarklases un gastronomiski pasākumi gan vienatnē, gan ģimenes un draugu lokā – tas viss zinātkārajiem viesiem pieejams un izbaudāms labo garšu namiņā.

Lai pieteiktu savu rezervāciju, sazinies ar mums, rakstot uz: [email protected]  vai zvanot +371 29123367

                      Iepazīšanās baudījums


Ciemojoties ķiploku " Labo Garšu namiņā" iepazīsiet mūsu stāstu, baudīsiet mūsu ražotos ķiploku produktus. Gardo Chippo našķi, ķiploku garšvielas, veselīgo ķiploku tēju, saldos našķus - tumšo šokolādi un kompetes!

Saldais baudījumsCiemojoties ķiploku " Labo Garšu namiņā" iepazīsiet mūsu stāstu, baudīsiet mūsu ražotos ķiploku produktus. Gardo Chippo našķi, ķiploku garšvielas, veselīgo ķiploku tēju, saldos našķus - tumšo šokolādi, kompetes un neaizmirstamo saldo ar melno ķiploku!

Sātīgais baudījums

Ciemojoties ķiploku " Labo Garšu namiņā" iepazīsiet mūsu stāstu, ieturēsiet sātīgu maltīti  - ar trīs kārtām:)  

Iepazīšanās uzkodas - gardais Chippo našķis ar ķiploku garšvielām, veselīgā ķiploku tēja, saldie našķi - tumšā šokolāde, kompetes;

Sātīgā sadaļa -  ķiploku zupa ar ķiploku zaļo sviestu, mājās ceptu maizīti;

Saldā sadaļa - neaizmirstamais saldais ar melno ķiploku!

Galerija

Ciemošanās Labo Garšu namiņā!