Piegādes veidi

Veicot pasūtījumu mūsu interneta veikalā, Jums ir pieejami divi piegādes veidi Latvijas teritorijā:

  • ar Omniva pakomātu;
  • ar kurjeru līdz norādītajai adresei Latvijā.

Sūtījumu izsūtītam pēc pasūtījuma apstiprināšanas un apmaksas saņemšanas.

Izsūtam tajā pašā dienā, kad saņemta apmaksa!

Svētku laikā esam mobīli un cenšamies rast risinājumu, lai sūtījums līdz Jums nonāk ātri!

  PIEGĀDES LAIKS

Preces piegāde notiek atbilstoši pasūtījuma noformēšanas laikā izvēlētajam piegādes veidam:

  • Omniva pakomāts: 3-4 darba dienu laikā (piegāde notiek arī sestdienās);
  • Omniva kurjers: 3-4 darba dienu laikā (kurjeru darba laiks no plkst. 9:00 līdz 17:00, no pirmdienas līdz piektdienai)

Saņemot preci ar Omniva pakomātu starpniecību, īsziņā saņemtais kods jāievada termināļa sensora ekrānā, to izdarot, skapīša durvis atvērsies, un sūtījumu varēs izņemt. 

Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas no īsziņas saņemšanas brīža Jūsu telefonā. Ja 7 dienu laikā sūtījums netiek izdots saņēmējam, tad tas tiek atgriezts atpakaļ pārdevējam. Atgriezto sūtījumu var saņemt, vēlreiz apmaksājot pasta izdevumus.

Saņemot preci ar Omniva kurjera servisa starpniecību, piegādes dienā saņemsiet īsziņu uz pasūtījumā norādīto tālruņa numuru. Ja 3 dienu laikā sūtījums netiek izdots saņēmējam, tad tas tiek atgriezts atpakaļ pārdevējam. Atgriezto sūtījumu var saņemt, vēlreiz apmaksājot pasta izdevumus.

Lūdzu, ņemiet vērā:

  • Piegādes tiek veiktas darba dienās, laikā no 9:00 līdz 18:00. Lūdzu, norādiet tādu saņemšanas adresi, kurā varēsiet atrasties un saņemt pasūtījumu darba dienas laikā.
  • Piegādes adresei jābūt iespējami detalizētai. Jānorāda visa vajadzīgā papildinformācija, piemēram, durvju kods, lai kurjers varētu veikt piegādi solītajā laikā. Ja adrese ir nepareiza vai neprecīza, piegādes laiks var tikt pagarināts.
  • Noteikti jānorāda pareizs tālruņa numurs.
  • Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.